Leasing innych przedmiotów

Każda branża ma odmienne potrzeby i inny charakter. Właśnie dlatego wiele firm realizuje niestandardowe inwestycje, dopasowane do profilu ich działalności. Chcąc sprostać ich potrzebom, przygotowaliśmy ofertę leasingu innych przedmiotów, takich jak np. meble biurowe, sprzęt audio-wideo, medyczny, gastronomiczny, biurowy, urządzenia czyszczące, jachty, łodzie motorowe, motocykle i nie tylko.

Korzystając z tej opcji, można sfinansować inwestycje dostosowane do swoich konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego leasing przedmiotów niestandardowych staje się coraz bardziej popularną opcją. Wszystko dlatego, że stanowi bardzo opłacalne, pod względem ekonomicznym, rozwiązanie i pozwala w łatwy sposób zaopatrzyć swoją firmę w odpowiedni sprzęt, niezbędny do rozwoju działalności. Jest to szansa również na modernizację swojej firmy. Leasing innych przedmiotów to alternatywa dla tradycyjnego kredytu, ponieważ sprawdza się tam, gdzie uzyskanie kredytu mogłoby być niemożliwe lub wysoce niekorzystne.

Jeśli macie Państwo indywidualne potrzeby i planujecie zakup nietypowych przedmiotów w oparciu o własną specyfikację (np. meble biurowe, sprzęt audio-wideo, medyczny, gastronomiczny, biurowy, urządzenia czyszczące, jachty, łodzie motorowe, motocykle itp.) zapraszamy do kontaktu. Ta forma finansowania może być wykorzystana zarówno w przypadku rzeczy nowych, jak i używanych.

Poszukując sposobu finansowania inwestycji, takich jak np. łodzie motorowe, urządzenia czyszczące, sprzęt gastronomiczny, medyczny, biurowy, meble i nie tylko, warto skorzystać z oferty przygotowanej przez naszą firmę. Finansujemy firmy oraz przedmioty zlokalizowane zarówno w Warszawie jak i w całym województwie mazowieckim oraz na terenie kraju.

Kontakt

Napisz do nas

Adres

Ul. Obrońców Tobruku 25/112
01-494 Warszawa

Telefon