Leasing sprzętu IT

W obecnych czasach, gdy technologia nieustannie się rozwija, w wielu branżach niezbędne jest korzystanie z nowoczesnych urządzeń. Niestety nie każda firma jest w stanie zrealizować dużą inwestycję w sprzęt bez udziału zewnętrznego finansowania lub niekiedy nie chce na to przeznaczać własnych środków.

W takich sytuacjach pomocnym rozwiązaniem okazuje się leasing sprzętu IT.

Dzięki niemu można wyposażyć firmę w urządzenia oraz oprogramowanie np. serwery, komputery, laptopy, tablety, klawiatury, monitory, projektory, drukarki oraz specjalistyczne programy niezbędne do działania firmy.

Na czym polega leasing sprzętu IT ?

Jest ta bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ stanowi przystępną formę finansowania. Pozwala na wymianę dotychczas wykorzystywanych w firmie urządzeń jak i realizację nowych projektów.

Urządzenia komputerowe bardzo szybko się starzeją i już po kilku latach mogą nie być wystarczające, by sprostać potrzebom przedsiębiorstwa. Zaletą leasingu sprzętu IT jest fakt, że po kilku latach korzystania z urządzeń możemy podpisać kolejną umowę, która zapewni nam nowocześniejsze urządzenia. Jeśli nie chcemy pozbywać się wyposażenia, z którego dotychczas korzystaliśmy, po zakończeniu umowy można wykupić je w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu rozwijanie swojej firmy i wyposażanie pracowników w nowoczesne urządzenia IT, nie będzie kosztownym przedsięwzięciem.

Kontakt

Napisz do nas

Adres

Ul. Obrońców Tobruku 25/112
01-494 Warszawa

Telefon